Stojan na časopisy Muubs OTTAWA - přírodní
Kód: 8490002008MZákazníci nás milují
99 % zákazníků nás doporučuje
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Vše skladem
expedujeme do 24 h
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojany na časopisy |
|---|---|
| EAN: | 5713524041903 |
| Barva*: | hnědá |
| Materiál*: | dřevo |
| Barva: | hnědá |
| Materiál: | dubuvé dřevo |
| Šířka: | 41 cm |
| Výška: | 34,5 cm |
| Hloubka: | 36 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
