Servírovací prkénko délka 44 cm Muubs YAMI - hnědé
Kód: 9440000101MZákazníci nás milují
99 % zákazníků nás doporučuje
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Vše skladem
expedujeme do 24 h
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací tácy |
|---|---|
| EAN: | 5711973037881 |
| Barva*: | hnědá |
| Materiál*: | dřevo |
| Barva: | hnědá |
| Materiál: | karbonizované jasan. včelí vosk |
| Šířka: | 22 cm |
| Výška: | 1,8 cm |
| Hloubka: | 44 cm |
| Použití: | pouze pro vnitřní použití |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
