Servírovací podnos 30x20 cm Muubs VITA - zelenošedý
Kód: 9190002214MZákazníci nás milují
99 % zákazníků nás doporučuje
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Vše skladem
expedujeme do 24 h
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací tácy |
|---|---|
| EAN: | 5713524042047 |
| Barva*: | zelená, šedá |
| Materiál*: | mramor |
| Barva: | zelená, šedá |
| Materiál: | mramor |
| Šířka: | 20 cm |
| Výška: | 30 cm |
| Hloubka: | 30 cm |
| Ostatní: | produkty se mohou mírně lišit |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
