Prodlužovací část k jídelnímu stolu 150x50 cm Muubs SPACE SMOKED - přírodní
Kód: 9230000111MZákazníci nás milují
99 % zákazníků nás doporučuje
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Vše skladem
expedujeme do 24 h
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stoly a stolky |
|---|---|
| EAN: | 5711973031810 |
| Barva*: | hnědá |
| Materiál*: | dřevo |
| Barva: | hnědá |
| Materiál: | dubové dřevo |
| Šířka: | 150 cm |
| Hloubka: | 50 cm |
| Ostatní: | prodlužovací část ke kulatému stolu o P.150 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
