Prkénko délka 42 cm Muubs LOUIE - přírodní
Kód: 9060000007MZákazníci nás milují
99 % zákazníků nás doporučuje
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Vše skladem
expedujeme do 24 h
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňská prkénka |
|---|---|
| EAN: | 5711973029978 |
| Barva*: | přírodní |
| Materiál*: | dřevo |
| Barva: | přírodní |
| Materiál: | teak |
| Šířka: | 20 cm |
| Výška: | 1,5 cm |
| Hloubka: | 42 cm |
| Použití: | pouze pro vnitřní použití |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
