Podnožka Muubs DAKOTA - přírodní
Kód: 8990000103MZákazníci nás milují
99 % zákazníků nás doporučuje
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Vše skladem
expedujeme do 24 h
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Židle a stoličky |
|---|---|
| EAN: | 5711973030189 |
| Barva*: | hnědá |
| Materiál*: | dřevo |
| Barva: | hnědá |
| Materiál: | teakové dřevo |
| Šířka: | 65 cm |
| Výška: | 42 cm |
| Hloubka: | 65 cm |
| Použití: | vhodné pro vnitřní i venkovní použití |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
