Miska z přírodného kamene výška 8 cm Muubs VALLEY - šedá/přírodní
Kód: 9210000103MZákazníci nás milují
99 % zákazníků nás doporučuje
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Vše skladem
expedujeme do 24 h
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorativní misky |
|---|---|
| EAN: | 5711973031438 |
| Barva*: | šedá |
| Materiál*: | kámen |
| Barva: | přírodní šedá |
| Materiál: | říční kámen |
| Šířka: | 15 cm |
| Výška: | 8 cm |
| Hloubka: | 17 cm |
| Ostatní: | ruční výroba - velikost/barva se můžou lišit |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
