Kovová stolička Muubs COPENHAGEN - černá
Kód: 8280000128MZákazníci nás milují
99 % zákazníků nás doporučuje
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Vše skladem
expedujeme do 24 h
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Židle a stoličky |
|---|---|
| EAN: | 5711973040003 |
| Barva*: | černá |
| Materiál*: | kov |
| Barva: | černá |
| Materiál: | kov |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 47 cm |
| Hloubka: | 35 cm |
| Průměr: | 16 cm / 2 mm |
| Použití: | vhodné pro vnitřní i venkovní použití |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
