Kovová skříňka výška 200 cm Muubs NEW YORK - černá
Kód: 8270000017MZákazníci nás milují
99 % zákazníků nás doporučuje
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Vše skladem
expedujeme do 24 h
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříně a skříňky |
|---|---|
| EAN: | 5711973018040 |
| Barva*: | černá |
| Materiál*: | kov, sklo |
| Barva: | černá |
| Materiál: | kov, sklo |
| Šířka: | 100 cm |
| Výška: | 200 cm |
| Hloubka: | 45 cm |
| Ostatní: | barevný odstín se může z výroby lišit |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
