Kovová police délka 50 cm Muubs DUBLIN - černá
Kód: 9500000102MZákazníci nás milují
99 % zákazníků nás doporučuje
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Vše skladem
expedujeme do 24 h
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Police a poličky |
|---|---|
| EAN: | 5711973040294 |
| Barva*: | černá |
| Materiál*: | kov |
| Barva: | černá matrná |
| Materiál: | kov |
| Šířka: | 70 cm |
| Výška: | 18 cm |
| Hloubka: | 15 cm |
| Použití: | s efektem proti poškrábání |
| Ostatní: | práškově lakovaný černý povrch s matnou úpravou |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
