Konferenční stolek 90x90 cm Muubs AUSTIN - černý
Kód: 8270002146MZákazníci nás milují
99 % zákazníků nás doporučuje
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Vše skladem
expedujeme do 24 h
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stoly a stolky |
|---|---|
| EAN: | 5713524039481 |
| Barva*: | černá |
| Materiál*: | kov, kůže |
| Barva: | černá |
| Materiál: | kov, kůže |
| Šířka: | 90 cm |
| Výška: | 45 cm |
| Hloubka: | 90 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
