Konferenční stolek 80x80 cm Muubs RUSH - šedý
Kód: 9390000107MZákazníci nás milují
99 % zákazníků nás doporučuje
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Vše skladem
expedujeme do 24 h
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stoly a stolky |
|---|---|
| EAN: | 5711973035146 |
| Barva*: | šedá |
| Materiál*: | kov, kámen |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | kámen, kov |
| Šířka: | 80 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Hloubka: | 80 cm |
| Použití: | vhodný pro vnitřní i venkovní použití |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
