Konferenční stolek 65x65 cm Muubs HITCH - mosazný
Kód: 9310000102MZákazníci nás milují
99 % zákazníků nás doporučuje
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Vše skladem
expedujeme do 24 h
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stoly a stolky |
|---|---|
| EAN: | 5711973033029 |
| Barva*: | černá |
| Materiál*: | kov, hliník |
| Barva: | černá, mosaz |
| Materiál: | kov, hliník |
| Šířka: | 65 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Hloubka: | 65 cm |
| Ostatní: | každý kus je originál |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
