Knihovna výška 80 cm Muubs NEVADA - černá
Kód: 8270002144MZákazníci nás milují
99 % zákazníků nás doporučuje
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Vše skladem
expedujeme do 24 h
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Police a poličky |
|---|---|
| EAN: | 5713524039436 |
| Barva*: | černá |
| Materiál*: | dřevo, kov |
| Barva: | černá |
| Materiál: | kov, mangové dřevo |
| Šířka: | 120 cm |
| Výška: | 80 cm |
| Hloubka: | 30 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
