Kalíšek na vejce 4 ks Muubs ORGANIC - přírodní
Kód: 8470000134MZákazníci nás milují
99 % zákazníků nás doporučuje
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Vše skladem
expedujeme do 24 h
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojánky na vejce |
|---|---|
| EAN: | 5711973608685 |
| Barva*: | přírodní |
| Materiál*: | dřevo |
| Barva: | přírodní |
| Materiál: | teakobé dřevo |
| Šířka: | 11,5 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Hloubka: | 9,5 cm |
| Použití: | nevhodné pro venkovní použití |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
