Jídelní židle Muubs SWIVEL - černá
Kód: 9290000104MZákazníci nás milují
99 % zákazníků nás doporučuje
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Vše skladem
expedujeme do 24 h
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Židle a stoličky |
|---|---|
| EAN: | 5711973037942 |
| Barva*: | černá |
| Materiál*: | kov, plast |
| Barva: | černá |
| Materiál: | plast, kov |
| Šířka: | 56 cm |
| Výška: | 77 cm |
| Hloubka: | 56 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
