Jídelní židle Muubs COOL - antracitová
Kód: 8020000102MZákazníci nás milují
99 % zákazníků nás doporučuje
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Vše skladem
expedujeme do 24 h
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Židle a stoličky |
|---|---|
| EAN: | 5711973006535 |
| Barva*: | šedá |
| Materiál*: | plast |
| Barva: | antracitová |
| Materiál: | Polypropylen |
| Šířka: | 54 cm |
| Výška: | 82 cm |
| Hloubka: | 56 cm |
| Použití: | vhodný pro vnitřní i venkovní použití |
| Ostatní: | výška sedu 45 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
