Jídelní stůl 220x100 cm Muubs SPACE SMOKED - tmavě hnědý
Kód: 9230000100MZákazníci nás milují
99 % zákazníků nás doporučuje
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Vše skladem
expedujeme do 24 h
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stoly a stolky |
|---|---|
| EAN: | 5711973036976 |
| Barva*: | hnědá |
| Materiál*: | dřevo, kov |
| Barva: | hnědá |
| Materiál: | dubové dřevo, kov |
| Šířka: | 100 cm |
| Výška: | 75 cm |
| Hloubka: | 220 cm |
| Použití: | stůl pro 10 osob |
| Ostatní: | lze dokoupit prodlužovací část - 9230000108M |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
