Sprchový gel Lilie Lothantique, 200 ml

Sprchový gel Lilie Lothantique, 200 ml

Sprchový a koupelový gel s vůní lilie z kolekce Lothantique Lilie bude Vaší pokožku hýčkat a zanechá ji krásně provoněnou. Vše o výrobku

Obvykle do 7 dnů

229 Kč s DPH

ks

Popis a parametry produktu

Sprchový a koupelový gel s vůní lilie z kolekce Lothantique Lilie bude Vaší pokožku hýčkat a zanechá ji krásně provoněnou. Jako pěna do koupele vytvoří jemnou pěnu. Nastartujte do nového dne, nebo se ponáročném dni zrelaxujte v náruči aromaterapie s Lothantique – přírodním sprchovým gelem.

Kolekce Lilie:
Vášnivá a jemná vůně divokých lilií pohladí u srdce a podmaní si Vaše smysly. Poznejte krásu náruče plné lilií a probuďte v sobě radost v každém okamžiku s Le Bouquet de Lili od Lothantique.

O Lothantique:
Lothantique je francouzská kosmetika s vysokým obsahem přírodních látek, výtažků z bavlny a lněných semínek. Pro své jemné vůně a čistý vzhled je tato kosmetika krásným doplňkem pro Váš domov či dárkem pro Vaše blízké. Kosmetika Lothantique nepoužívá škodlivé složky jako parabeny, phenoxyethanoly, PEG, minerální oleje a silikony. Používá pouze recyklovatelné obaly a respektuje přírodu a životní prostředí.
Kód
LLBD20
Objem
200 ml
Kolekce
Lilie
Značka
Lothantique
Sprchový gel Lilie Lothantique, 200 ml

Sprchový gel Lilie Lothantique, 200 ml

229 Kč s DPH Obvykle do 7 dnů

ks