Eva Solo Karafa Set 1 l + 4 sklenic 25 cl

Eva Solo Karafa Set 1 l + 4 sklenic 25 cl

Funkční karafa s drip-free hrdlem. Balení obsahuje karafu s drip-free hrdlem a čtyři sklenice 25cl. Vše o výrobku

Obvykle do 7 dnů

1.558 Kč s DPH

ks

Popis a parametry produktu

Funkční karafa s drip-free hrdlem. Nerezový design Eva Solo. Balení obsahuje karafu s drip-free hrdlem a čtyři sklenice 25 cl.

Dobře to znáte. Hosti dorazili na večeři, kterou servírujete na svém nejlepším ubruse. Vše se bezvadně vyvíjí, dokud se ze stolní lahve nezačne nalévat do skleniček červené víno - trefa do skleniček se však stává spíše vysněným cílem. Nevinná malá kapka se promění ve velkou a nanejvýš nepříjemnou skvrnu na nedotčeném ubruse.

Tato karafa je součástí inovační řady EVA SOLO designérů Clause Jensena a Henrika Holbaeka. Ve vší své jednoduchosti nedovolí, aby obsah karafy skončil jinde než ve skleničce a nikdy na ubruse. Odlévač je vyroben z nerez oceli a silikonové pryže a vždy zachytí poslední kapku nápoje, která by jinak mohla dopadnout na ubrus. Praktický odlévač se nasadí na karafu a lze jej snadno odejmout a umýt v myčce.Stejný patentovaný princip, jaký je použit u odlévače, slouží již mnoho let u vakuovaných nádob a lahví stejné řady.

Samotná karafa je malým uměleckým dílem.Zaoblené linie a charakteristický vlnový tvar dna vytváří na slunci krásné odlesky. Karafu i odlévač lze mýt v myčce

Kód
567460
Barva
čirá, stříbrná
Design
Claus Jensen & Henrik Holbaek
Materiál
sklo, nerez ocel
Objem
1 l
Značka
Eva Solo
Eva Solo Karafa Set 1 l + 4 sklenic 25 cl

Eva Solo Karafa Set 1 l + 4 sklenic 25 cl

1.558 Kč s DPH Obvykle do 7 dnů

ks