Eva Solo Karafa 1 l
Kód: 567560


Detailní popis produktu
Funkční karafa s drip-free hrdlem. Nerezový design Eva Solo.
Dobře to znáte. Hosti dorazili na večeři, kterou servírujete na svém  nejlepším ubruse. Vše se bezvadně vyvíjí, dokud se ze stolní lahve  nezačne nalévat do skleniček červené víno - trefa do skleniček se však  stává spíše vysněným cílem. Nevinná malá kapka se promění ve velkou a  nanejvýš nepříjemnou skvrnu na nedotčeném ubruse.
Tato karafa je součástí inovační řady EVA SOLO designérů Clause  Jensena a Henrika Holbaeka. Ve vší své jednoduchosti nedovolí, aby obsah  karafy skončil jinde než ve skleničce a nikdy na ubruse. Odlévač je  vyroben z nerez oceli a silikonové pryže a vždy zachytí poslední kapku  nápoje, která by jinak mohla dopadnout na ubrus. Praktický odlévač se  nasadí na karafu a lze jej snadno odejmout a umýt v myčce.Stejný  patentovaný princip, jaký je použit u odlévače, slouží již mnoho let u  vakuovaných nádob a lahví stejné řady.
Samotná karafa je malým uměleckým dílem.Zaoblené linie a  charakteristický vlnový tvar dna vytváří na slunci krásné odlesky.  Karafu i odlévač lze mýt v myčce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Karafy | 
|---|---|
| EAN: | 5706631005654 | 
| Barva: | stříbrná, černá, čirá | 
| Materiál: | sklo, silikonová guma, nerez ocel | 
| Objem: | 1 l | 
| Design: | Claus Jensen & Henrik Holbaek | 
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
