Eva Solo Dávkovač mýdla, matný

Eva Solo Dávkovač mýdla, matný

Eva Solo vytvořila sérii, která vybaví moderní koupelnu a vdechuje nový život koupelnovým doplňkům. Vše o výrobku

Obvykle do 7 dnů

2.299 Kč s DPH

ks

Dopravu máte zdarmaPopis a parametry produktu

Exkluzivní design do koupelny

„Lidé čím dál víc chtějí domov, který vyzařuje smysl pro design a pořádek. Tam, kde dříve zařizování jednotlivých místností v domě byl víceméně nahodilý proces, dnes většina lidí dává přednost pocitu souvislého stylu pro celý dům. Proto jsme vytvořili úplně nové série koupelnových produktů, které vám umožní vytvořit dojem jednotné harmonie,“ říká Jette Lykke Siggaard, ředitel marketingu ve firmě Eva Denmark.

„Jedním ze stále aktuálních témat, platných i pro naše nové koupelnové série je myšlenka, že design je jednoduchý, stylový a snadný na údržbu. Navíc je pro nás důležité, že výrobky jsou funkční a snadno se s nimi zachází. Jinými slovy, přenesli jsme principy designu z jiných našich výrobků pro zařízení domu i do našich nových sérií. Výsledkem je celá škála produktů, které souzní s trendem moderních koupelen,“ říká Jette Lykke Siggaard.

Všechny výrobky nové série EVA SOLO jsou kuželového nebo válcového tvaru a vytvářejí překvapivý kontrast s rovnými hranami dalších koupelnových prvků.

Dávkovač na mýdlo je vyroben z kartáčované i leštěné nerez oceli. Válcová nádobka v sobě vynalézavě skrývá pumpičku a mýdlo se z ní pohodlně čerpá.
Kód
567791
Barva
stříbrná, černá
Design
Claus Jensen & Henrik Holbaek
Materiál
nerez ocel matná
Rozměry
výška 18,5 cm
Průměr
5,4 cm
Značka
Eva Solo
Eva Solo Dávkovač mýdla, matný

Eva Solo Dávkovač mýdla, matný

2.299 Kč s DPH Obvykle do 7 dnů

ks