Eva Solo Chňapky 2ks, černá

Eva Solo Chňapky 2ks, černá

Silikonové chňapky EVA SOLO přicházejí nyní v nové a pružnější verzi a v příjemnějším provedení na dotyk. Krásný „houpavý“ design zůstává nezměněn. Vše o výrobku

Obvykle do 7 dnů

767 Kč s DPH

ksPopis a parametry produktu

Kuchyňská silikonová chňapka

Silikonové chňapky EVA SOLO přicházejí nyní v nové a pružnější verzi a v příjemnějším provedení na dotyk. Krásný „houpavý“ design zůstává nezměněn, dodávaný v černé, kovové a nově i rezavě červené barvě. Chňapky lze zavěsit na leštěný hliníkový háček, který je součástí balení. V každé kuchyni vytvoří blízko sporáku - hlavně nadosah - dynamický moment.

Když v roce 1997 uvedla společnost EVA DENMARK A/S na trhu měkké silikonové držáky, tak se tato myšlenka setkala s velmi skeptickou reakcí. Silikon byl podivným materiálem, který většina lidí neznala, a proměnit něco tak „nudného“, jako jsou chňapky v dárek, bylo něco neslýchaného. Nakonec byl však výrobek přijat mnohem příznivěji, než se čekalo. Ihned po uvedení získal cenu FORMLANDPRISEN, což samo o sobě potvrzovalo inovační kvalitu výrobku. Ten pak slavil úspěch i u spotřebitelů.

Silikon má řadu jedinečných vlastností, což z něj činí ideální materiál pro kuchyňské chňapky. Zajišťuje dostatečnou ochranu před teplem (až do 300°C). Silikonem nepronikne žádné teplo tak, jak se stává u klasických textilních chňapek. Je také velmi hygienický a lze jej umýt pod tekoucí vodou nebo v myčce. Potřebujete tak pouze jednu sadu chňapek, protože je lze jednoduše umýt spolu s ostatním nádobím. Na rozdíl od běžných výrobků neztrácejí chňapky EVA SOLO barvu ani hezký vzhled. Můžete jej ohýbat a vytahovat, jak chcete, vždy se vrátí do původního tvaru.

Balení obsahuje 2 silikonové chňapky + háček k nalepení.
Kód
530624
Barva
černá
Design
Claus Jensen & Henrik Holbaek
Materiál
silikon
Rozměry
16x17 cm
Značka
Eva Solo
Eva Solo Chňapky 2ks, černá

Eva Solo Chňapky 2ks, černá

767 Kč s DPH Obvykle do 7 dnů

ks

Ostatní také kupují