Dřevěná stolička Muubs ANGLE - černá
Kód: 8910002118MZákazníci nás milují
99 % zákazníků nás doporučuje
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
Vše skladem
expedujeme do 24 h
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Židle a stoličky |
|---|---|
| EAN: | 5713524039559 |
| Barva*: | černá |
| Materiál*: | dřevo |
| Barva: | černá |
| Materiál: | jasanové dřevo |
| Šířka: | 45 cm |
| Výška: | 45 cm |
| Hloubka: | 29 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
