Eva Solo Stolní gril

Eva Solo Stolní gril

Moderní stolní gril. Rozlučte se s obyčejnými a neforemnými stolními grily. Vše o výrobku

Obvykle do 7 dnů

5.999 Kč s DPH

ks

Dopravu máte zdarma

Popis a parametry produktu

Moderní stolní gril

Rozlučte se s obyčejnými a neforemnými stolními grily. A přivítejte funkčnost a moderní design: stolní gril Eva Solo v sobě totiž spojuje obé. Šikovný gril nejenom dokonale poslouží k přípravě drobných předkrmů a pikniku, ale také zkrášlí vaši tabuli.

Grily a nádoby na fondue se dříve na stůl moc nehodily. Buď hrozně vypadaly, nebo se špatně používaly. Nyní však Eva Solo přichází s jedinečným stolním grilem, který odmítá šeď i neohrabanost - stůl i hosté ocení dekorativní funkci tohoto exkluzivního a módního stolního grilu.

Výborný pro jednoduché chuťovky
Stolní gril Eva Solo se výborně hodí pro přípravu předkrmů a chuťovek. Jednoduše postavte porcelánový gril na stůl, zapalte dřevěné uhlí a připravte všechny své pochoutky: mořské plody, chřest, papriku, kuřecí křidýlka, houby… Možností je mnoho a příjemná večeře připravena.

„Náš stolní gril není určen na tradiční velké rožnění. Gril je omezen samotným svým výkonem. Hodí se k přípravě malého občerstvení na večírku a lidi, kteří se chtějí potěšit krásným designem ve spojení s funkčností. Nic více, nic méně,“ vysvětluje Michael Westergaard, vývozní manažer společnosti Eva Denmark.

…a pikniky
Flexibilita je další vlastností stolního grilu Eva Solo. Proč si na pikniku trochu nezagrilovat? Vezměte gril Eva Solo s sebou na pláž nebo do parku a užijte si grilování spolu s přáteli, rodinou či snoubenkou. Gril má šikovnou velikost a praktickou rukojeť k přenášení - neváhejte a pochutnejte si na grilovaném jídle bez ohledu na to, kde jste.

Kód
571020
Barva
bílá, stříbrná
Design
Claus Jensen & Henrik Holbaek
Materiál
porcelán, nerez ocel
Průměr
30 cm
Značka
Eva Solo
Eva Solo Stolní gril

Eva Solo Stolní gril

5.999 Kč s DPH Obvykle do 7 dnů

ks