Eva Solo Karafa do lednice

Eva Solo Karafa do lednice

S novou karafou Eva Solo do lednice nevylijete ani kapku. Má totiž patentovanou příklopku. Vše o výrobku

Obvykle do 7 dnů

1.039 Kč s DPH

ks

Popis a parametry produktu

Vejde se váš oblíbený džbán do lednice? Musíte při servírování studené vody svým hostům používat staré lahve od limonády? Nová karafa Eva Solo do lednice vám přináší atraktivní alternativu k opotřebovaným umělohmotným lahvím. Karafa se vejde do dveří většiny lednic a je dodávána v pěti nádherných barvách.

Dobře to znáte: váš oblíbený džbán se kvůli své šířce nevejde do dveří lednice nebo je zase moc vysoký do police, a protože jste víko již dávno ztratili, tekutina rychle načichne česnekovým sýrem, který máte v lednici. Vychlazenou vodu se proto snažíme získat tak, že naplníme staré lahve od limonády či minerálky vodou z kohoutku, jelikož se do lednice snadněji vejdou. Pokud jste se však pokusili smíchat v 1,5 litrové lahve od kokakoly džus, víte, jak je těžké zabránit tomu, aby se džus nevylil na linku a nezanechal lepkavé stopy na stranách lahve. A nakonec musíte být chirurgicky přesní, abyste přes hrdlo lahve dostali plátky citronu či led.

S novou karafou Eva Solo do lednice však nevylijete ani kapku. Má totiž patentovanou příklopku, která brání ukapávání a kterou naleznete i na dalších výrobcích Eva Solo.
Karafa do lednice je navržena v jednoduchém, klasickém tvaru lahve od mléka - ta totiž nejlépe pasuje do dveří lednice. Hrdlo karafy je dostatečně velké, aby přes něj prošly kostky ledu a plátky citrónu, a také má příklopku, která se při nalévání automaticky otevírá. Vyhnete se tak nepříjemné pachuti a ani kostky ledu nevyšplouchnou do skleničky. A navíc karafa samozřejmě působí na stole velmi dekorativně.

Karafa se dodává se s naklápěcím víčkem.

Kód
567510
Barva
čirá, stříbrná
Design
Claus Jensen & Henrik Holbaek
Materiál
sklo, nerez ocel
Rozměry
výška 26,5 cm
Průměr
9 cm
Objem
1 l
Značka
Eva Solo
Eva Solo Karafa do lednice

Eva Solo Karafa do lednice

1.039 Kč s DPH Obvykle do 7 dnů

ks