Eva Solo Gril na uhlí včetně plochého víka, velký

Eva Solo Gril na uhlí včetně plochého víka, velký

Konečně gril, který krásně zapadne na terasu a zahradu. Je vyroben z nerezové oceli a báječně vypadá, ale v neposlední řadě je gril EVA SOLO také nanejvýš funkční. Vše o výrobku

Obvykle do 7 dnů

32.500 Kč s DPH

ks

Dopravu máte zdarma

Popis a parametry produktu

Zcela nová kultura rožnění
Konečně gril, který krásně zapadne na terasu a zahradu. Je vyroben z nerezové oceli a báječně vypadá, ale v neposlední řadě je gril EVA SOLO také nanejvýš funkční.

Ocenění designéři Claus Jensen a Henrik Holbaek opět prokázali svůj cit pro estetiku a navrhli další produkt pro řadu EVA SOLO.
Vaření venku

Řada lidí si na své terase zřizuje plně funkční místo k vaření. V létě rožníme alespoň jednou týdně. A abychom si léto trochu prodloužili, nakupujeme topná tělesa na terasu, velké slunečníky, lampy apod. Terasa s venkovní kuchyní nabývá na důležitosti také jako společenský prostor, kde trávíme čas s rodinou a přáteli. Proto musí být venkovní kuchyň funkční i elegantní. Přesně takové uvažování inspirovalo i vytvoření nového grilu EVA SOLO.

Když hoříme vášní po rožnění

Díky novátorskému řešení splňuje gril EVA SOLO různé nároky. V užitečné nádobě na uhlí s rukojetí se hromadí popel a velmi snadno se vysype. Na chytrých sklápěcích nožkách, které drží rovnováhu i na nerovném povrchu, leží ploché víko grilu, jenž slouží jako doplňkový servírovací stůl. Jako doplněk je nabízeno také kupolovité víko, které váš gril promění v troubu na přípravu celých kuřat a pečeně - vrchol každé hostiny. EVA SOLO přináší také pár nerez klíštěk na klobásky, velké steaky a ražniči, které jsou však tak jemné, že s nimi dokážete sebrat zrnko pepře z talíře. Znáte snad větší relaxaci než posezení u ohně? Stačí několik polínek na žhoucí uhlíky a za chvilku je vám tepleji i pohodlněji.

Atraktivní a funkční - i v době, kdy jej nepoužíváte

V době, kdy gril nepoužíváte, jej můžete zavřít plochým víkem a získáte na terase elegantní servírovací stolek. Praktický látkový přehoz chrání gril, když je mimo provoz. Design: Claus Jensen a Henrik Holbaek.
Kód
571056
Barva
stříbrná
Design
Claus Jensen & Henrik Holbaek
Materiál
nerez ocel
Rozměry
výška 85 cm
Průměr
59 cm
Značka
Eva Solo
Eva Solo Gril na uhlí včetně plochého víka, velký

Eva Solo Gril na uhlí včetně plochého víka, velký

32.500 Kč s DPH Obvykle do 7 dnů

ks

Ostatní také kupují